Stacja paliw w Godzieszowie działa w partnerstwie z firmą Lotos S.A. co gwarantuje wysokie standardy
 obsługi klientów stacji oraz zapewnia sprzedaż paliw najwyższej jakości.


Autoport Godzieszów na terenie, którego znajduje się stacja to miejsce obsługi podróżnych położone w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 z wygodnym i szybkim dostępem - Węzeł Godzieszów (18 km A4) oraz drogi krajowej Nr 94. Wjazd na stację usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej Nr 296 (km 76+769) na trasie Żagań-Lubań.

Na stacji zainstalowano 4 dystrybutory paliwowe (obustronne) przeznaczone do tankowania samochodów osobowych (jednoczesne tankowanie 8 samochodów) oraz 5 dystrybutorów paliwowych szybkiego wydawania (obustronnych) dla samochodów ciężarowych (jednoczesne tankowanie 6 samochodów ciężarowych). Zainstalowano również 5 dystrybutorów AdBlue.

Wysoka wydajność tankowania paliw 40 l/min w dystrybutorach dla samochodów osobowych powoduje szybką i sprawną obsługę dla klienta. Podobnie jest w przypadku tankowania samochodów ciężarowych gdzie wydajność tankowania wynosi 130 l/min. Na stacji zamontowany jest również 1 dwustronny dystrybutor LPG, który obsługiwać może jednocześnie napełnianie zbiorników z gazem dwóch samochodów osobowych. Asortyment paliw sprzedawanych na stacji to: Dynamic Pb 98, Pb 95, ON Dynamic, ON, LPG oraz AdBlue.

Część handlowa i wypoczynkowa stacji znajduje się na powierzchni 431 m/kw co sprawia komfort przy dokonywaniu zakupów oraz możliwość chwilowego wypoczynku i wytchnienia zarówno dla dzieci i dorosłych. W sklepie znajdują się artykuły spożywcze oraz artykuły przemysłowe, w tym akcesoria samochodowe, oleje silnikowe kosmetyki i chemia samochodowa niezbędne dla osób będących w podróży.

Cafe Punkt to miejsce gdzie można wypić podwójne aromatyczne espresso, a także cafe latte, cappuccino, cafe mocha czy kawę czarną z mlekiem. Cafe Punkt to także przekąski takie jak hot dogi, kanapki czy zapiekanki.

 
Podmioty prowadzące działalność gospodarczą z sektora TLS mogą skorzystać z karty Lotos Biznes dającą możliwość rozliczeń bezgotówkowych.
 
Na stacji są akceptowane międzynarodowe karty paliwowe (flotowe) UTA, DKV, EuroShell, Port1, E100 i Eurowag.
 
W obrębie pawilonu stacji działa kantor wymiany walut, a bezpośrednio przy wejściu do sklepu bankomat.