ESA Trucks Polska Sp. z o. o. to Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF oraz naczep KÖGEL. Holenderska firma posiadająca swoje oddziały na terenie Danii, Holandii oraz Polski. Łącznie jedenaście profesjonalnych serwisów naprawczych i przeszło 90 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. W Polsce poza Komornikami jesteśmy dostępni dla naszych klientów również w Koninie, Iłowej, Świecku oraz Godzieszowie. Obecnie, poza obsługą serwisową i sprzedażą pojazdów ciężarowych marki DAF świadczymy również usługi w ramach napraw powypadkowych.

Centrum Napraw Powypadkowych ESA Trucks Poznań, Konin oraz Iłowa to profesjonalny zespół wykwalifikowanych lakierników, blacharzy gotowy stawić czoła każdemu zleceniu. Dodatkowo w każdej z lokalizacji świadczymy usługi serwisowe dla naczep marki WIELTON. Serwis naczep marki SCHMITZ Cargobull oferuje jako jedyny oddział ESA Trucks Iłowa. Zakres działalności ESA Trucks Polska to również szeroki wachlarz usług dla pozostałych znanych na rynku marek pojazdów ciężarowych, naczep oraz autokarów.

Co wyróżnia ESA Trucks Polska na tle konkurencji? To niewątpliwie lokalizacje poszczególnych serwisów, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A2, A18, A4. Umożliwiają one sprawną i szybką pomoc pojazdom niezależnie od poziomu problemów. Jesteśmy przygotowani na każdy wariant powierzonych nam zadań, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów na jak najwyższym poziomie.

ESA Trucks to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez wykwalifikowany personel niezależnie od lokalizacji. Potwierdzeniem tego są dotychczasowe tytuły i wyróżnienia jakie udało nam się zdobyć!

Dealer Roku 2012
ESA Trucks Poznań
Dealer Roku 2016
ESA Trucks Konin
Dealer Roku 2017
ESA Trucks Iłowa
DAF International Dealer of the Year 2018 ESA Trucks Polska